Blender Smoothie 300W – ISKRA

18.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz
• Fuqia: 200-300 W
• Kapaciteti i enës: 0,6L

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042565147

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz
• Fuqia: 200-300 W
• Kapaciteti i enës: 0,6L
• Enë që hiqet me vrimë për pirje
• Brisk efikas nga çeliku që nuk ndryshket
• E lehtë për të punuar
• E thjeshtë për t’u pastruar
• Dimensionet e kutisë (në mm):
130 (GJ) x 130 (GJ) x 385 (L)
• Neto pesha: 0,8 kg
• Bruto pesha: 1 kg
Paketimi në ambalazhin e jashtëm
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm: 3830042565154
• Dimensionet e kutisë (në mm):
535 (GJ) x 270 (GJ) x 400 (L)
• Sasia: 8 copë/karton
• Neto pesha: 7 kg
• Bruto pesha: 8,5 kg

Brendi

ISKRA