Bluzë pune Camo – NEO TOOLS

18.99 
Ka sasi

Materiali: 100% Cotton
Pesha: 180 g/m2
Madhësit: L/M/XL

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Materiali: 100% Cotton
Pesha: 180 g/m2
Madhësit: L/M/XL

Informacion shtesë

Madhësia

L, M, XL

Brendi

Neo Tools