Brusalic lemuëse 1200w – Bormann

229.00 
S'ka sasi

Fuqia: 1200 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 1000-3000rpm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BSM1200

Përshkrimi

Fuqia: 1200 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 1000-3000rpm

Brendi

Bormann