Brushë e fort për beton ZIMA

10.00 
Ka sasi

Furçë teli për pastrimin e shtresave me beton.
Gjatësia e dorezës: 180 cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 622708
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Furçë teli për pastrimin e shtresave me beton.
Gjatësia e dorezës: 180 cm

Brendi

ZIMA