Brushë KAISER PRO – ZIMA

1.80 4.90 
Ka sasi

Doreza plastike e dizajnuar në mënyrë ergonomike lehtëson edhe punën afatgjatë.

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Furça, dallohet për thithjen e jashtëzakonshme dhe cilësinë e aplikimit të veshjes.
Doreza plastike e dizajnuar në mënyrë ergonomike lehtëson edhe punën afatgjatë.

Informacion shtesë

Gjerësia e kokës - ZIMA

1", 1" 1/2", 2", 2" 1/2", 3", 4"

Brendi

ZIMA