Brushe për ngjyrosje e rrumbullaket 1856 – Flugger

3.90 5.49 
Ka sasi
  • Për dritare dhe kallëpe – kur detajet duhet të jenë nën kontroll
  • Fijet sintetike fleksibël japin një përfundim të këndshëm
  • Doreza ergonomike me 2 komponentë siguron kontroll të mirë

Ky produkt është shtuar nga 1 people'snë shportë.

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Furça jonë e pllakës Super Finish është ideale për të punuar në skaje, zbritje, rrasa dhe sipërfaqe më të vogla.

Furça është projektuar posaçërisht për lyerjen e dritareve dhe kallëpeve. Para përdorimit, mos harroni të shpëlani furçën me ujë dhe të lyeni plotësisht bojën në fibra. Për të ruajtur cilësinë e furçës së shiritit, ruajeni atë në një ambalazh hermetik kur nuk është në përdorim dhe shmangni zhytjen në ujë. Bëjeni punën tuaj të lyerjes më të lehtë dhe më të saktë me furçën tonë të pllakës Super Finish.
  • Për dritare dhe kallëpe – kur detajet duhet të jenë nën kontroll
  • Fijet sintetike fleksibël japin një përfundim të këndshëm
  • Doreza ergonomike me 2 komponentë siguron kontroll të mirë

Informacion shtesë

Gjerësia e kokës (mm)- ZIMA

11mm, 15mm, 18mm, 21mm

Brendi

Flugger