Brushë Radiator PRO – ZIMA

2.50 4.50 
Ka sasi

Furça është menduar për aplikimin e veshjeve ose tretësve me bazë vaji për të kryer punë të vogla.

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Furça është menduar për aplikimin e veshjeve ose tretësve me bazë vaji për të kryer punë të vogla. Doreza e gjatë dhe e lakuar lejon qasje më të lehtë në vendet e vështira për t’u arritur.

Informacion shtesë

Gjerësia e kokës (mm)- ZIMA

40mm, 50mm, 60mm

Brendi

ZIMA