Burmashin 500 W – Bormann

25.00 
S'ka sasi

Fuqia: 500 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 0-3000 rpm
Diametri: 13 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BID5500

Përshkrimi

Fuqia: 500 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 0-3000 rpm
Diametri: 13 mm

Brendi

Bormann