Burmashin 600W – VERTO

29.90 
Ka sasi

Fuqia: 600 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Diametri maksimal i marrësit: 13 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G509

Përshkrim

Fuqia: 600 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Diametri maksimal i marrësit: 13 mm

Brendi

Verto