Burmashin IE-ED 710W – ISKRA ERO

33.00 
S'ka sasi

Fuqia: 710W
Tensioni: 230V-240V ~ 50Hz
Rroutillimet për min: 0 – 2800 rpm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042567387

Përshkrimi

Fuqia: 710W
Tensioni: 230V-240V ~ 50Hz
Rroutillimet për min: 0 – 2800 rpm
Diametri: 1.5-13 mm
Gjatësia e kabllos: 2m
Pesha: 1.64 kg

Brendi

IskraERO