Burmashin me ndikim 1050W – GRAPHITE

94.00 
Ka sasi

Fuqia: 1050 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Numri i shpejtësive: 2
Rrotullimet për min: 900 – 2500 rpm
Numri i ndikimëve për min: 14000 – 40000

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G712

Përshkrimi

Fuqia: 1050 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Numri i shpejtësive: 2
Rrotullimet për min: 900 – 2500 rpm
Numri i ndikimëve për min: 14000 – 40000
Gjatësia e kabllosë: 4m

Brendi

Graphite