Burmashin set 500 W GX-BMC002 – ISKRA

39.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 230-240V~50Hz
• Fuqia: 500W
• Rrotullimet e lira: 0-3000 min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042563143

Përshkrimi

• Tensioni: 230-240V~50Hz
• Fuqia: 500W
• Rrotullimet e lira: 0-3000 min-1
• Vrima te koka për shpim: ø 13mm
• Shpejtësia e ndryshueshme
• Dy drejtime të shpimit
• Doreza shtesë
• Matës i thellësisë
• Gjatësia e kabllos: 1,5m
• Vegla në disponim:
çekiç zdrukthëtari 227g, darë të kombinuara,
darë që rregullohen, vazhdues magnetik i shtojcave,
bisturi, metër (2 m), garniturë çelësash, garniturë 25
mm shtojcash, garniturë turjelash,
vida me dado muri
• Paketimi: valixhe
• Dimensionet e kutisë (në mm):
315 (GJ) x 95 (GJ) x 340 (L)
• Neto pesha: 3,625 kg
• Bruto pesha: 3,75 kg

Brendi

ISKRA