Burmashinë 250 W – Graphite

59.99 
Ka sasi

Fuqia: 250W
Nr i shpejtësive: 2
Rrotullimet për min: 0 – 400 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G792

Përshkrimi

Fuqia: 250W
Nr i shpejtësive: 2
Rrotullimet për min: 0 – 400 rpm
Fuqia rrotulluëse: 21.5 Nm

Brendi

Graphite