Burmashinë 400W – GRAPHITE

55.00 
S'ka sasi

Fuqia: 400 W
Tensioni: 230V-50hz
Rroutillimet për min: 0 – 3000 rpm
Gjatësia e kabllos: 3m

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G602

Përshkrimi

Fuqia: 400 W
Tensioni: 230V-50hz
Rroutillimet për min: 0 – 3000 rpm
Gjatësia e kabllos: 3m
Diametri i qelësit mbajtës: 1.5-10mm
Diametri i shpimit ne dru (max): 20mm
Diametri i shpimit ne metal (max): 8mm
Pesha: 1.6kg

Brendi

Graphite