Burmashinë 710 W – VERTO

43.00 
Ka sasi

Fuqia: 710 W
Diametri i shpimit:
– 25 mm dru
– 15 mm beton
– 13 mm çelik

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G527

Përshkrimi

Fuqia: 710 W
Diametri i shpimit:
– 25 mm dru
– 15 mm beton
– 13 mm çelik
Shpejtësia e rrotullimit: 3000 rpm

Brendi

Verto