Burmashinë 750W – GRAPHITE

45.00 
Ka sasi

Fuqia: 750W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rrotullimet për min: 0 / 3000 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G717

Përshkrimi

Fuqia: 750W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rrotullimet për min: 0 / 3000 rpm
Ndikimet për min: 48000 min/1

Brendi

Graphite