Burmashinë 850W – GRAPHITE

109.99 
Ka sasi

Fuqia: 850W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rroutillimet për min: 3000 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G728

Përshkrimi

Fuqia: 850W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rroutillimet për min: 3000 rpm
Ndikimet për min: 0 – 48000
Gjatësia e kabllos: 3m

Brendi

Graphite