Burmashinë me çekan, GRAPHITE

87.00 
Ka sasi

Fuqia: 400 W
Tensioni: 230V

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G505

Përshkrim

Fuqia: 400 W
Tensioni: 230V
Frekuenca e ndikimit: 0-6600 m-1
Shpimi ne beton (max): 12 mm
Shpimi ne çelik (max): 13 mm
Shpimi ne dru (max): 20 mm
Ndikimi i energjisë: 1.5 J
Gjatësia e kabllit: 3 m
Rrotullimi: djathtas / majtas
Pesha: 1,75 kg

Brendi

Graphite