Burmashinë për bulona knaufi, GRAPHITE

58.00 
Ka sasi

Fuqia: 520W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rroutillimet për min: 0 – 4500 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrim

Fuqia: 520W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rroutillimet për min: 0 – 4500 rpm

Brendi

Graphite