Çanta për vegla pune GRAPHITE ENERGY +

39.99  29.99 
Ka sasi

Diemsioni: 50x25x25 cm
Materiali: Polister
Kapaciteti: 24 l

Koha para përfundimit të zbritjes

d
:
h
:
m
:
s

Remains until the end of the offer

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Diemsioni: 50x25x25 cm
Materiali: Polister
Kapaciteti: 24 l
Xhepa të jashtëm: 14
Xhepa të brendshëm: 7

Brendi

Graphite