Çantë dore CAMO – NEO TOOLS

22.90 
Ka sasi

Xhepa të brëndshem: 4
Xhepa të jashtëm: 4

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali: Polister
Xhepa të brëndshem: 4
Xhepa të jashtëm: 4

Brendi

Neo Tools