Çantë për kamping water-proof – NEO TOOLS

49.00 
Ka sasi

Materiali: Poliuretan 600D
Kapaciteti: 30L
Dimensioni: 32x63x18 cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali: Poliuretan 600D
Kapaciteti: 30L
Dimensioni: 32x63x18 cm
Material i rezistent nga uji poliuretani termoplastik 600D PVC

Brendi

Neo Tools