Çantë për vegla pune – NEO

25.00 
S'ka sasi

Dimenzionet: 30x30x28 cm
Numri i xhepave të mbendshëm: 39
Numri i xhepave të jashtëm: 22

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Qantë pune e hapur NEO me dimensione 30 x 30 x 28 cm. E bërë prej najloni 600 D, duke garantuar qëndrueshmëri afatgjatë. Dizajni i veçantë i çantave siguron një mundësi të shkëlqyeshme të mjeteve.Brenda ka një ndarje të lëvizshme me grepa. Ka një fund të ngurtë dhe të papërshkueshëm nga uji që mbron përmbajtjen kur punoni në kushte të vështira. Qanta është e pajisur me një dorezë të fortë, të gomuar dhe një rrip mbajtës.

Brendi

Neo Tools