Çantë pune – NEO TOOLS

29.00 
Ka sasi

Dimenzionet: 40 x 22 x 33 cm
Numri i xhepav brenda: 8
Numri i xhepav jashtë: 14

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Dimenzionet: 40 x 22 x 33 cm
Numri i xhepav brenda: 8
Numri i xhepav jashtë: 14

Brendi

Neo Tools