Çekan 1000g – NEO TOOLS

9.50 
Ka sasi

Gjatësia totale: 353 mm
Pesha: 1000 g

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 25-044
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 353 mm
Pesha: 1000 g

Brendi

Neo Tools