Çekan 300 g – NEO TOOLS

5.80 
Ka sasi

Gjatësia: 298 mm
Pesha: 300 g

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 25-041
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 298 mm
Pesha: 300 g

Brendi

Neo Tools