Çekan 4 Kg – TOPEX

25.00 
Ka sasi

Pesha: 4Kg
Gjatësia totale e produkitë: 700mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02A504
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Pesha: 4Kg
Gjatësia totale e produkitë: 700mm

Brendi

Topex