Çekan 450g – NEO TOOLS

8.90 
Ka sasi

Pesha e kokës: 450g
Gjatësia: 325 mm
Materiali: Metal 58HRc
Dorëza: Fiberglass

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 25-045
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Pesha e kokës: 450g
Gjatësia: 325 mm
Materiali: Metal 58HRc
Dorëza: Fiberglass

Brendi

Neo Tools