Çekan 450g – NEO TOOLS

15.00 
Ka sasi

Gjatësia: 325 mm
Pesha: 450 g

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 25-000
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 325 mm
Pesha: 450 g

Brendi

Neo Tools