Çekan 450g – TOPEX

6.90 
Ka sasi
Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02A850
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Pesha e kokës: 450g
Gjatësia: 335 mm
Materiali: Metal 58HRc
Dorëza: Fiberglass e plastifikuar

Brendi

Topex