Çekan 500g – TOPEX

7.00 
Ka sasi

Gjatësia: 318 mm
Pesha: 500 g

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02A715
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Gjatësia: 318 mm
Pesha: 500 g

Brendi

Topex