Çekan 600g – NEO TOOLS

7.80 
Ka sasi

Gjatësia: 325 mm
Pesha: 600 g

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 25-046
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 325 mm
Pesha: 600 g

Brendi

Neo Tools