Çekan 8 kg TOPEX

45.00 
Ka sasi

Gjatësia totale: 898 mm
Pesha: 8 Kg

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02A580
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 898 mm
Pesha: 8 Kg

Brendi

Topex