Çekan 800g – TOPEX

7.10 
Ka sasi

Gjatësia totale e produktit: 350 mm
Pesha: 800 g

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02A808
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale e produktit: 350 mm
Pesha: 800 g

Brendi

Topex