Çekan druri 380g

7.00 
Ka sasi

Pesha e kokës: 380g
Gjatësia: 350 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 25-077
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Pesha e kokës: 380g
Gjatësia: 350 mm

Brendi

Neo Tools