Çekan me bisht druri 340g/ 35mm – NEO TOOLS

22.90 
Ka sasi

Diametri i kokës: 35 mm
Pesha: 340g
5 koka të ndryshme

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-635
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Diametri i kokës: 35 mm
Pesha: 340g
5 koka të ndryshme

Brendi

Neo Tools