Çekan me bisht druri 450g – NEO TOOLS

5.00 
Ka sasi

Pesha: 450g
Dorëz druri

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-626
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Pesha: 450g
Dorëz druri

Brendi

Neo Tools