Çekan Topex, 600 g

7.90 
Ka sasi

Gjatësia totale: 280 mm
Pesha: 600 g

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02A635
Kategoritë: , ,
Etiketimet:

Përshkrimi

Gjatësia totale: 280 mm
Pesha: 600 g

Brendi

Topex