Çelan 450g – NEO TOOLS

9.00 
Ka sasi

Pesha: 450g
Gjatësia totale: 345 mm
Dorëza: Fiberglass

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 25-132
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Pesha: 450g
Gjatësia totale: 345 mm
Dorëza: Fiberglass

Brendi

Neo Tools