Çelës 17/19/22 mm 1/2″ – TOPEX

8.00 
Ka sasi

Madhësitë: 17 x 19 x 22 x 1/2″

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 37D313
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Madhësitë: 17 x 19 x 22 x 1/2″

Brendi

Topex