Çelës 200mm – NEO TOOLS

24.00 
Ka sasi

Gjatësia totale: 200m
Hapja e nofullës: 0 – 30mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 03-017
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 200m
Hapja e nofullës: 0 – 30mm

Brendi

Neo Tools