Çelës gidore 19mm – NEO TOOLS

6.00 11.00 
Ka sasi

Madhësia: 10 / 15 / 19 mm
Mekanizmi: 72 Dhëmbë
Materiali: Metal CrV

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Madhësia: 10 / 15 / 19 mm
Mekanizmi: 72 Dhëmbë
Materiali: Metal CrV

Informacion shtesë

Madhësia

10mm, 15mm, 19mm

Brendi

Neo Tools