Çelës me rregullim 200mm – TOP TOOLS

4.29 
Ka sasi

Gjatësia: 200mm
Gama e punës: 0-22 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 35D118
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 200mm
Gama e punës: 0-22 mm

Brendi

Top Tools