Çelës me rregullim 300mm – TOP TOOLS

7.50 
Ka sasi

Gjatësia: 300 mm
Gama e punës: 0-32 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 35D120
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 300 mm
Gama e punës: 0-32 mm

Brendi

Top Tools