Çelës për kuzhineta 3″ / 75mm – NEO TOOLS

9.20 
Ka sasi

Materiali: Çeliku krom vanadium
Dimesioni: 3″ / 75 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-850
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Materiali: Çeliku krom vanadium
Dimesioni: 3″ / 75 mm

Brendi

Neo Tools