Çelësa për amortizera të veturave 300mm – NEO TOOLS

22.00 
Ka sasi

Gjatësia: 300 mm
4 pika fiksuese

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-807
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 300 mm
4 pika fiksuese

Brendi

Neo Tools