Çelësa set 1/2″ – NEO TOOLS

19.00 
Ka sasi

Diametri: 1/2″
Madhësit:
hexagonal: 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 24 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 12-101
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Diametri: 1/2″
Madhësit:
hexagonal: 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 24 mm

Brendi

Neo Tools