Çelësa set 12 copë, 6-22 mm – TOPEX

16.90 
Ka sasi

Gama punuëse: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 35D757
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Kompleti i çelësave TOPEX është shumë i dobishëm në punët mekanike dhe aktivitetet DIY. Çelësat janë bërë prej çeliku të qëndrueshëm të kromit vanadium që garanton jetëgjatësi të gjatë të mjetit. Organizuar në paketë plastike praktike për ruajtje të lehtë të produktit. Marka TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex