Çelësa set për dritare veturave – NEO TOOLS

29.00 
Ka sasi

Seti për heqjen e xhamit të dritareve NEO është një komplet 7-pjesësh i krijuar për lloje të ndryshme makinash. Projektuar për garazhe profesionale dhe servis makinash.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-819
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Seti për heqjen e xhamit të dritareve NEO është një komplet 7-pjesësh i krijuar për lloje të ndryshme makinash. Projektuar për garazhe profesionale dhe servis makinash.

Brendi

Neo Tools