Çelsa kombinues set 8 cop 8-19 mm

20.00 
Ka sasi

Gama punuëse: 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 19 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 09-791
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gama punuëse: 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 19 mm

Brendi

Neo Tools